Вітання першокурсникам від ректорату Донецького національного медичного університету

Дорогі першокурсники!

Від імені професорсько-викладацького складу та ваших старших колег щиро вітаємо вас зі вступом до Донецького національного медичного університету!

Відсьогодні ви – повноправні члени нашої великої і дружної університетської родини. На вас чекає цікаве і насичене студентське життя, і лише від прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутьньому.

Донецький національний медичний університет виховав цілу плеяду видатних випускників. Серед них відомі лікарі та науковці. зокрема, видатний онколог – Герой України академік НАМН України професор Григорій Васильович Бондар, видатний ревматолог – член-кореспондент НАМН України професор Олег Володимирович Синяченко, провідний онколог член-кореспондент НАМН України професор Юрій Васильович Думанський, видатний анестезіолог-реаніматолог – член-кореспондент НАМН України професор Володимир Ілліч Черній та багато інших, які своєю натхненною працею й значними досягненнями прославили нашу Альма Матер. Сьогоднішні студенти перемогами на міжнародних, всеукраїнських олімпіадах та міжуніверситетських конференціях щороку підтверджують високий рівень знань і статус нашого університету.

Хотілося б, щоб ви вийшли зі стін університету не лише конкуретноспроможними фахівцями, а й успішними людьми, патріотами своєї держави. Ми переконані, що студентство Донецького національного медичного університету за роки навчання використає весь потужний потенціал для здобуття знань і духовного зростання.

Працюйте наполегливо, адже попереду іспити і заліки, які поставить вам життя, тож ваші зусилля обов’язково принесуть користь і державі, і регіону, і вашій родині.

Не витрачайте марно дорогоцінний час, друзі! Студентські роки мають стати часом інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, часом закоханості та яскравих вражень, які будуть супроводжувати вас усе життя. Сподіваємось, в університеті ви знайдете справжніх друзів і однодумців. Звертайтеся до ректорату, профкому, деканатів, викладачів кафедр, наукової бібліотеки, органів студентського самоврядування – вас завжди почують і підтримають вашу ініціативу.

Щасливих вам студентських років!

Ректорат ДНМУ