Вітаємо з ювілеєм СИНЯЧЕНКА Олега Володимировича!

synyachenko oleg volodymyrovych12 січня виповнюється 70 років від дня народження
СИНЯЧЕНКА
Олега Володимировича
члена-кореспондента Національної академії медичних наук України за спеціальністю терапія, доктора медичних наук, професора, академіка АН вищої освіти України, дійсного члена Нью-Йоркської Академії наук, Заслуженого діяча науки та техніки України, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувача кафедри внутрішньої медицини №1 Донецького національного медичного університету МОЗ України

z yuvileyemШановний Олеже Володимировичу!

Ваш яскравий успішний життєвий шлях, високі досягнення в медичній галузі, вірність та відданість своєму покликанню є гідним прикладом для наслідування з боку молодших поколінь.
Ви – справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. Хай Ваше життя буде сповнене подальших перемог і здійснених мрій.
Професорсько-викладацький склад, студенти та співробітники щиро вітають Вас з ювілеєм.
Бажаємо, щоб Ваш запас творчої енергії, душевних сил, терпіння й оптимізму був невичерпним, як і людська вдячність за все добро, яке Ви робите.
Хай добро і злагода завжди залишаються з Вами, у праці міцніють сили, досвід та знання, розумно і мудро вирішуються всі службові справи, а оптимізм, чуйність будуть надійними супутниками Вашого життя.
Бажаємо Вам, щоб роки залишали тільки світлі спогади, а майбутнє дарувало ще багато щасливих літ сповнених радості, добра та надії.

ВЧЕНА РАДА ТА РЕКТОРАТ ДНМУ

Call Now Button