Захід, присвячений Міжнародному жіночому дню у Маріуполі

5 березня, на базі Маріупольського морського ліцею, Донецький національний медичний університет провів захід, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Святкова вистава мала вигляд справжнісінької побутової драми, на тлі якої виконувалися музичні та танцювальні номери. Невдалий парубок Сергій зовсім забув привітати з 8 березня свою дружину Люсю і тепер повинен негайно виправити цю помилку.

Відкрила захід Єлизавета Тетличенко з пристрастною піснею “Вабити”. Наступний номер – веселий танець з побутовим приладдям – представив колектив 102 групи. Після вистава дещо змінила своє емоційне напруження: ніжно та лірично Наталія Біла заспівала “Помню”. Естафету перейняли Дубіна Анна та Мухіна Дар’я з піснею “Човен”. Номер від команди КВН розрядив атмосферу та підняв настрій глядачів. А далі градус романтики різко підвищився: група хлопців та дівчат виконала дивовижний бальний танець.

У фіналі всі атристи вийшли на сцену та заспівали пісню “Девушки как звезды”. Завершило захід слово декана Розенко Олега Володимировича.

Call Now Button