«Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку»

21-22 листопада 2019р. у м. Київ відбулася конференція «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку» в рамках Проекту, який здійснюється Програмою ім. Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні.

img 2В заході взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, професор О.Є.Чернишова, доцент кафедри стоматології №2 І.І.Заболотна, провідний фахівець навчального відділу І.М.Жизневська.

          Метою засідання  було посилити спроможність переміщених університетів забезпечувати якісні освітні послуги, що відповідають потребам студентів та роботодавців у нових громадах. Крім того, надати допомогу переміщеним університетам у розробці реалістичного бачення майбутнього своїх інституцій та їхньої ролі у нових громадах, сприяти створенню стратегічних планів розвитку університетів на наступні три-п’ять років для досягнення поставлених цілей, підтримати переміщені університети у розробці власного індивідуального бренду, що відображатиме унікальні академічні традиції та нішу в новому середовищі, сприяти включенню нового брендингу в промо- та інформаційні кампанії та веб-сайти університетів.

          З доповідями щодо актуальних питань вищої освіти виступили голова секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти М.Винницький, начальник головного управління вищої освіти МОН України С.С.Кретович, державний експерт директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України В.Й.Носок, президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Т.В.Фініков. Виступи експертів визвали жваву дискусію учасників конференції щодо забезпечення якісних освітніх послуг, реалізації стратегічних планів розвитку інституцій, ефективного залучення потенційних студентів в університети, фандрайзингу.

Call Now Button