Звернення до професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів Донецького національного медичного університету

Шановні колеги і студенти!

На протязі двох років ми всі спостерігаємо, як група самозванців, керуючись особистими, корисливими цілями, намагається підім’яти під себе університет. Для цього, маючи злочинні наміри, М.В.Єрмолаєва, І.А.Хріпаченко, С.Ю.Нестеров, С.М.Верзілов, С.О.Дубина, І.К.Себескверідзе та невелика частка працівників університету, що пішла за ними, розгорнули ще у 2019 році проти законно обраного ректора ДНМУ справжнє цькування, яке ставило собі за метою усунення мене від керівництва університетом, присвоєння собі повноважень щодо розпорядження рахунками університету і отримання повного контролю над управлінням та кадровою політикою ДНМУ.

Для цього були запущені самі цинічні та підлі методи боротьби: дискредитація доброго імені ректора, підрив його авторитету серед колег університету, руйнація ділової репутації, наклепи щодо професійної діяльності, плітки про особисте життя ректора, його сім’ї та родичів, скарги і доноси до усіх можливих інстанцій, відкривалися сфабриковані адміністративні переслідування, фабрикувались замовні кримінальні справи.

Неодноразово змовники намагалися шантажем змусити мене, законно обраного ректора ДНМУ, відмовитися від керівництва університетом, навіть більше того – змусити законно обраного ректора публічно передати змовникам владу, закликаючи колектив університету і громадськість прийняти таку передачу із розумінням і надавати загарбникам всебічну підтримку щодо їх згубної для університету діяльності.

Для досягнення своїх цілей, М.В.Єрмолаєва та її спільники не використовували легітимні шляхи, що визначаються Законами України, не зверталися до судів, не формували свої претензії, спираючись на положення МОЗ України, закони, накази і положення вищої школи.

Вони пішли коротшим, кримінальним шляхом, сформувавши за декілька днів напередодні звільнення Єрмолаєвої кишенькову Наглядову Раду, змінивши під себе Статут Університету і розгорнувши деструктивну для університету діяльність, видаючи свої кулуарні інтереси за думку всього чисельного колективу ДНМУ.

Потрібно відзначити, що законно обраний ректор, ні разу не проявив слабкість перед змовниками, не піддався на шантаж і не поступився інтересами колективу, студентів та університету в цілому.

Використовуючи виключно легітимні способи захисту своєї честі, гідності та ділової репутації, спираючись на Конституцію і Закони України, законно обраний ректор почав вигравати один за іншим суди проти угруповання М.В.Єрмолаєвої, проти якої, до речі, відкриті кримінальні впровадження.

16.06.2021 року Наказом МОЗ України №23-О, на виконання рішень судів України на користь незаконно звільненого ректора ДНМУ, мене було поновлено на посаді з 20.08.2020 і 23.06.2021 року я приступив до своїх обов’язків.

І тут… паніка охопила ряди злочинців і змовників, змушуючи їх судорожно кидатися у пошуках порятунку.

Історія почала розкручуватися у зворотному напрямку. Фальсифікатори брехливих звинувачень проти законно обраного ректора: М.В.Єрмолаєва, І.А Хрипаченко, С.Ю.Нестеров, С.М.Верзілов, С.О.Дубина І.К.Себескверідзе виявилися перед лицем Закону України. В ході судів, щодо законно обраного ректора ДНМУ, з’ясувалося, що діяльність загарбників влади в університеті давно потрапила до поля зору відповідних органів. Службою безпеки України були представлені правосуддю численні санкціоновані записи переговорів між М.В.Єрмолаєвою, І.А.Хрипаченком, С.Ю.Нестеровим та іншими фігурантами, з яких недвозначно зрозуміло, яку мету ставили перед собою змовники, як розподіляли ролі у перевороті, на які дивіденди розраховували у разі успіху тощо.

Ці та інші матеріали щодо діяльності М.В.Єрмолаєвої та її угруповання, дозволили суду повністю реабілітувати законно обраного ректора і винести єдино можливе законне рішення про відновлення мене на посаді ректора ДНМУ.

Здавалося що період руйнування університету, розграбування його фінансової основи, репресій і переслідування неугодних співробітників ДНМУ, нехтування прав та інтересів студентів університету позаду. Можна всім разом: професорсько-викладацькому складу, співробітникам, студентам, адміністрації направити всі сили на виправлення ситуації, виведення університету з кризи. Але, тваринний страх перед відповідальністю за скоєне, розуміння всієї тяжкості своєї незаконної діяльності проти держави, проти університету змушує М.В.Єрмолаєву зі спільниками усіма силами чинити опір відновленню законності в університеті.

Порушуючи регламенти, положення і Закони України, Статут університету, М.В.Єрмолаєва та її спільники, блокують роботу університету, блокують ЄДР, позбавляючи викладачів отримати законну заробітну плату, а студентів так необхідну їм стипендію, блокують своєчасну видачу документів про закінчення університету випускникам. До того ж дістають із старих мішків, які використовувалися два роки тому, вигадані, наклепницькі звинувачення проти законно обраного ректора, намагаючись вдруге увійти «в одну и ту же реку». І це, незважаючи на те, що всі без винятку суди проти цих звинувачень були виграні законно обраним ректором, що й привело мене до відновленням на посаді.

Звертаюся до всіх розсудливих співробітників університету, студентів, професорсько-викладацького складу – порядок в університеті буде відновлено у найкоротшій термін! Усі винні у дестабілізації роботи університету будуть притягнуті до відповідальності відповідно до тяжкості своїх незаконних дій.

Закликаю вас усіх: зосередьтеся на навчальному процесі, планах роботи кафедр і факультетів тощо. Не дозволяйте чуткам та пліткам позбавляти вас віри у справедливість і законність. Не йдіть на поводу купки злодіїв, які намагаються зруйнувати вашу кар’єру, перспективу, моральне і фінансове благополуччя.

В університеті є законна влада, законно обраний керівник!
В університеті знову діє Закон і Порядок!
Дякую Вам за надану підтримку і довіру

Ректор ДНМУ, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, професор П.Г.Кондратенко
Додаток: Пояснення щодо подання Наглядової ради про відкликання з посади ректора Донецького національного медичного університету Кондратенка П.Г., яке надіслано до МОЗ України.

1 2 3 4 5 6 7
Call Now Button