«Налагодження стосунків між СНТ медичних ЗВО – переселенців»

23-24 грудня відбулася зустріч зі студентами Луганського державного медичного університету в рамках коворкінгу «Налагодження стосунків між СНТ медичних ЗВО – переселенців». Метою зустрічі був обмін досвідом діяльності Студентських наукових товариств університетів, організації студентських наукових гуртків, обговорення подальшої співпраці.

23 грудня делегати ЛДМУ відвідали майстер-клас з хірургії, на якому студенти навчились базовим лапароскопічним навичкам, техніці в’язання вузлів та накладання шкірних швів, після чого відбувся майстер-клас з невідкладних станів, на якому були продемонстровані техніки проведення прийома Геймліха, конікотомії та Basic Life Support

24 грудня відбулось пленарне засідання, на якому до студентів з вітальним словом звернулась науковий керівник СНТ, професор О. В. Ольшевська. Після цього виступив голова СНТ, студент 6-го курсу Б. П. Хижий, який розповів про розвиток та прогресію роботи СНТ з 2014 року, коли ДНМУ було переміщено, розповів про організацію наукової конференції та процес створення наукових гуртків, а також поділився досягненнями членів СНТ за минулі роки. Після цього були заслухані доповіді про роботи студентських наукових гуртків від їх старост. На завершення виступили представники СНТ ЛДМУ, які розповіли про роботу наукового сектора в їх університеті. Наприкінці, учасники ковокірнгу були нагороджені сертифікатами та подарунками, а ввечері були запрошені на дружню вечерю, щоб у більш неформальній обстановці продовжити знайомство між студентами ДНМУ та ЛДМУ.

Call Now Button